Event
|
Gold
|
Silver
|
Bronze
|
Men
|
Individual
|
Dylan Schmidt (NZL)
|
Allan Morante (FRA)
|
Yamato Ishikawa (JPN)
|
Individual Team
|
Portugal Diogo Abreu Pedro Ferreira Lucas Santos Rúben Tavares
|
France Julian Chartier Florestan Riou Allan Morante Pierre Gouzou
|
Germany Matthias Schuldt Matthias Pfleiderer Fabian Vogel Tim-Oliver Geßwein
|
Synchro
|
Germany Fabian Vogel Matthias Pfleiderer
|
Portugal Diogo Abreu Pedro Ferreira
|
France Florestan Riou Pierre Gouzou
|
Double Mini
|
Ruben Padilla (USA)
|
Gavin Dodd (CAN)
|
Tomas Minc (USA)
|
Double Mini Team
|
Spain David Franco Carlos del Ser Andrés Martínez Nicolás Toribio
|
Portugal Diogo Cabral André Dias João Félix José Domingues
|
United States Tomas Minc Changamire Anderson Ruben Padilla Merrill Hunter
|
Tumbling
|
Ethan McGuinness (AUS)
|
Kristof Willerton (GBR)
|
Axel Duriez (FRA)
|
Tumbling Team
|
Great Britain Kristof Willerton Jaydon Paddock Ramami Levena Lewis Westwood
|
Denmark Mads Hansen Martin Abildgaard Johannes Sømod Jeppe Mikkelsen
|
United States Patrick Lyell Kaleb Cave Kaden Brown Dominic Dumas
|
Women
|
Individual
|
Hikaru Mori (JPN)
|
Bryony Page (GBR)
|
Hu Yicheng (CHN)
|
Individual Team
|
China Cao Yunzhu Zhu Xueying Hu Yicheng Fan Xinyi
|
Great Britain Isabelle Songhurst Bryony Page Louise Brownsey
|
Japan Risa Kiryu Hikaru Mori Megu Uyama Narumi Tamura
|
Synchro
|
Japan Hikaru Mori Megu Uyama
|
France Marine Jurbert Léa Labrousse
|
Mexico Mariola García Dafne Navarro Loza
|
Double Mini
|
Bronwyn Dibb (NZL)
|
Tristan van Natta (USA)
|
Cheyanna Robinson (AUS)
|
Double Mini Team
|
Australia Cheyanna Robinson Keara Nel Carina Hagarty Braida Thomas
|
United States Shelby Nobuhara Maia Amano Tristan van Natta Aliah Raga
|
Great Britain Bethany Williamson Kim Beattie Kirsty Way Ruth Shevelan
|
Tumbling
|
Comfort Yeates (GBR)
|
Koralee Catlett (AUS)
|
Shanice Davidson (GBR)
|
Tumbling Team
|
Great Britain Shanice Davidson Comfort Yeates Megan Kealy Jessica Brain
|
United States Anastasia Katchalova Tia Taylor Miah Bruns Isabel Steinmetz
|
France Candy Brière-Vetillard Maëlle Dumitru-Marin Manon Morançais Émilie Wambote
|
Mixed
|
All-around Team
|
Great Britain Lewis Gosling Megan Kealy Rhys Northover Bryony Page Zak Perzamanos Isabelle Songhurst Andrew Stamp Kirsty Way Lewis Westwood
|
United States Nicole Ahsinger Kaden Brown Miah Bruns Cody Gesuelli Ruben Padilla Zachary Ramacci Aliaksei Shostak Jessica Stevens Tristan van Natta Cheyenne Webster
|
Portugal Diogo Abreu Margarida Agostinho Diogo Cabral Sofia Correia Pedro Ferreira Diana Gago Ingrid Maior Vasco Peso
|